Opis

Jak w każdej dziedzinie także i w konserwacji metalowych powierzchni możliwe są do zastosowania nowoczesne technologie. Najważniejszą czynnością jest dokładne oczyszczenie tejże powierzchni z rdzy i pozostałości po farbie. Z tym zadaniem najlepiej poradzi sobie kompresor do piaskowania, który pozwoli na oszczędność czasu i energii, którą trzeba by zużyć na ręczne czyszczenie. 

Kompresor KO-100 to sprzęt niezwykle przydatny i chętnie stosowany zarówno przez zakłady trudniące się konserwacją konstrukcji metalowych, jak i użytkowników indywidualnych, którzy czerpią satysfakcję z samodzielnie wykonanej pracy. Kompresor ten jest w ofercie sklepu ze strony bemakor.pl, na której znajduje się dokładny opis jego działania, funkcji i możliwych zastosowań. W sklepie tym dostępne są kompresory o różnej pojemności, które w zależności od pojemności zbiornika mogą spełniać drobniejsze lub bardziej złożone funkcje.

Dodano dnia: 31-12-2017


Dodaj opinie


Użytkownik alealli napisał:
Według mnie piaskarki od Bemakor, to użyteczny i dobrze wykonany sprzęt. Każdy kto go użytkuje powinien docenić jego możliwości.
Data: 2018-08-16 12:36:42
Ocena: 4

BEMAKOR Sp. z o.o.

WWW: https://www.bemakor.pl/

Telefon: +48 58 762 06 96

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Geodetów 20

Kod pocztowy: 80-298

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Apteka GEMINI

Szczegóły

Artnet Sp. z o.o.

Szczegóły

Moto Handel Wojciech Nowociński

Szczegóły

© czarnawolgasopot.pl 2018 | All rights reserved .