Opis

Drewno należy do jednego z najszlachetniejszych materiałów wykończeniowych. Decydując się na założenie w domu posadzki z prawdziwego drewna warto zwrócić uwagę na gatunek drewna, sposób montażu, a także dokładnie przemyśleć jego konserwacje. W zależności od stopnia twardości drewna powinno one znajdować się w różnych pomieszczeniach - drewno miękkie tam, gdzie nasilenie ruchu jest najmniejsze, a drewno twarde tam, gdzie ruch domowników jest największy.

Chcąc zakupić wysokiej jakości podłogi drewniane znajdziesz je w okolicach Poznania, gdzie od wielu lat swoją działalność prowadzi renomowany salon podłogowy. W swojej ofercie debowymlyn.pl posiada deski na parkiety oraz podłogi pochodzące z różnorodnych gatunków drewna - dębowego, jesionowego oraz egzotycznego. Firma specjalizuje się także w montażu podłóg oraz usługach renowacyjnych starych i zniszczonych parkietów.

Dodano dnia: 30-01-2018


Dodaj opinie


Użytkownik Mikołaj Kaczmarczyk napisał:
Byłem w tym salonie i muszę powiedzieć, że bardzo ale to bardzo szeroki wybór mają. Mi było się samemu ciężko zdecydować co wybrać.
Data: 2018-03-28 09:05:29
Ocena: 4

Salon Podłóg Drewnianych „Dębowy Młyn”

WWW: https://debowymlyn.pl/

Telefon: 730 332 337

Miejscowość: Leszno

Adres: Iglasta 6

Kod pocztowy: 64-100

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Przeprowadzki DML Poznań

Szczegóły

Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast

Szczegóły

Hamulcesklep.pl

Szczegóły

© czarnawolgasopot.pl 2019 | All rights reserved .