Opis

Remontujesz łazienkę? Wymieniasz znajdujące się w niej meble, ceramikę sanitarną, oświetlenie itp.? W sklepie Tomix możesz zakupić elegancką i nowoczesną lampę. Oferta obejmuje produkty w przeróżnych cenach, od bardzo tanich do droższych. To właśnie dlatego każdy znajdzie w Tomix produkt, na którego zakup może sobie pozwolić.

Lampa do łazienki powinna harmonizować się z ogólnym wystrojem wnętrza. Na szczęście w Tomix czeka na Ciebie ogromny wybór modeli, zatem bez problemu znajdziesz w asortymencie sklepu idealne oświetlenie.

Oferta Tomix zawiera produkty wysokiej klasy od dobrych i cenionych producentów takich jak np. Markslojd, Philips, Azzardo, BPM Lighting, Spotline. Z asortymentu sklepu skorzystać mogą nie tylko osoby zamieszkujące Szczecin, ale także klienci z całej Polski. Wystarczy odwiedzić internetowy sklep na stronie tomix.pl, złożyć zamówienie i oczekiwać kuriera.

Dodano dnia: 25-01-2018


Dodaj opinie


Użytkownik Jagoda Kaźmierczak napisał:
W łazience musi być bardzo jasno, by np móc się umalować. i w ogóle by wszystko lepiej widzieć. a te lapmy od tomix'a naprawdę bardzo dobrze się sprawdzają.
Data: 2018-03-15 09:59:31
Ocena: 5

"TOMIX" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

WWW: https://www.tomix.pl/

Telefon: 91 88 66 393

Miejscowość: Szczecin

Adres: Leopolda Staffa 31

Kod pocztowy: 71-149

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Galeria Ambra

Szczegóły

Global Machinery

Szczegóły

Wykładziny Biurowe

Szczegóły

© czarnawolgasopot.pl 2019 | All rights reserved .