Opis

W sytuacji, kiedy zauważamy, że nasz skuter nie działa tak, jak powinien, konieczna okazać się może jego naprawa. Dobry tłumik do skutera i akumulator znajdziemy na motocyklowysklep24.pl, gdzie można zapoznać się z ofertą przygotowaną przez firmę z Wrześni. W jej ofercie można znaleźć szeroki wybór nowych części zamiennych do skuterów i motocyklów. Oferowane są części od takich producentów jak Tec, Motoforce czy Top Racing.

Dodatkowo znajdziemy tam również kaski motocyklowe, w tym kaski integralne, offroadowe, szczękowe i otwarte. Bez problemu można tam kupić także wytrzymałą odzież motocyklową, która została wykona ze skóry, dlatego jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Z pewnością warto zrobić tam zakupy, ponieważ oferowany asortyment jest niezwykle bogaty. Kupisz tam także chemię pielęgnacyjną do skuterów i motorów.

Dodano dnia: 25-02-2018


Dodaj opinie


Użytkownik rurengo napisał:
Ten sklep to szeroka oferta - od akcesoriów po części - dedykowana wielbicielom jazdy na motocyklu czy skuterze. Jak kupuję tam regularnie i na jakość obsługi nie narzekam.
Data: 2018-10-18 15:46:59
Ocena: 4

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

WWW: https://www.motocyklowysklep24.pl/

Telefon: 502 999 219

Miejscowość: Września

Adres: Szeroka 11

Kod pocztowy: 62-300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Przeprowadzki DML Poznań

Szczegóły

Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast

Szczegóły

Hamulcesklep.pl

Szczegóły

© czarnawolgasopot.pl 2019 | All rights reserved .