Opis

Struktura bursztynu bywa niezmiernie ciekawa - zanieczyszczenia, piasek, drobne rośliny urozmaicają budowę tego materiału, dając piękne, a czasem niespodziewane, efekty wizualne. Głównie z tego powodu inspiruje od lat, potrafi natchnąć jubilerów i artystów zajmujących się biżuterią. Właściwości te doceniają również klientki, sięgając po biżuterię z bursztynem niezmiennie chętnie od wielu lat.

Na przeciw  tym oczekiwaniom wychodzą właściciele Galerii Ambra, wciąż poszerzając swą ofertę o najnowsze projekty. Stąd na stronie internetowej znaleźć można ogromny wybór biżuterii z tego materiału: zawieszki, pierścionki, korale i naszyjniki. Co ważne, w asortymencie znajduje się też biżuteria z bursztynem dla mężczyzn: spinki do mankietów, łańcuszki i bransolety, projektowane według najnowszej mody dla panów.

Dodano dnia: 02-10-2017


Dodaj opinie


Użytkownik Marcelina K. napisał:
Biżuteria z bursztynem ma w sobie coś magicznego, coś co przyciąga jak magnes. Od dawna się w niej zakochałam - zwłaszcza w naszyjnikach i zawieszkach. Oferta Galerii Ambra rozpaliła moją miłość z większą mocą, ale nie mam nic przeciwko by tak było. :)
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Galeria Ambra

WWW: https://galeriaambra.pl

Telefon: +48 577 523 710

Miejscowość: Mielno

Adres: Kościuszki 11c

Kod pocztowy: 76-032

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Global Machinery

Szczegóły

Wykładziny Biurowe

Szczegóły

Averto Sp. z o. o.

Szczegóły

© czarnawolgasopot.pl 2019 | All rights reserved .