Opis

Aranżacje dotyczące sufitów są bardzo różnorodne i zmieniają się z upływem czasu. Jeszcze kilka lat temu modne były podwieszane sufity, które sprawiały wrażenie drugiej płaszczyzny. Obecnie coraz częściej wracają na salony, a ich design może być spektakularny! Podwieszane sufity wykonywane są ze specjalnych płyt sufitowych, które powinny być solidne i wytrzymałe, ponieważ mają za zadanie utrzymać całą konstrukcję.

W ofercie sklepu internetowego Platforma dla Remontu i Budowy znajdziesz różnego rodzaju płyty sufitowe, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a ich ceny są konkurencyjne! W asortymencie sklepu znajdziesz takie produkty jak:

- Rigips Casoprano Casostar,

- Sirius Deco K3,

- Tacla Deco K3,

- Taurus Deco K3

oraz wiele innych, nowoczesnych produktów. Ich ceny wahają się w zależności od wymiarów. Pod adresem remontibudowa.pl znajdziesz kompleksową gamę produktów oraz informacje o każdym z nich.

Dodano dnia: 16-06-2018


Dodaj opinie


Użytkownik Ryszard Wróbel napisał:
Płyty sufitowe oferowane na domenie Remontibudowa.pl są bardzo dobrej jakości. Dzięki nim udało mi się wymienić sufity w każdym pomieszczeniu naszego mieszkania.
Data: 2019-01-15 08:32:09
Ocena: 4

RemontiBudowa.pl

WWW: https://www.remontibudowa.pl/

Telefon: 22 578 85 40

Miejscowość: Warszawa

Adres: Al. Jerozolimskie 204

Kod pocztowy: 02-486

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Zugarden – Projektowanie ogrodów

Szczegóły

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Szczegóły

Macromedica Centrum Medyczne

Szczegóły

© czarnawolgasopot.pl 2019 | All rights reserved .