Opis

W dawnych czasach, kiedy bawełniane skarpetki nie były jeszcze produkowane, mężczyźni, noszący cięższe buty, stosowali do ochrony stóp przed otarciami – onuce. Były to po prostu paski materiału, którymi owijano stopy. W dzisiejszych czasach, poza wynalazkiem, jakim są skarpety, mamy do dyspozycji wiele różnych typów wkładek do butów, przede wszystkim filcowych.

Inwestycja w drobiazg, jakim są wkładki do butów, najlepiej filcowe, znacznie poprawi komfort codziennych pieszych wędrówek, i jest wskazane dla wszystkich tych, którzy muszą dużo chodzić – na przykład listonoszów. Dobrze wykonana wkładka sprawi, że nasze stopy nie będą ulegały otarciom oraz szybkiemu zmęczeniu.

Doskonałe wkładki produkuje na przykład firma Rad-But, mieszcząca się w Kowalewie Pomorskim. Ofertę Rad-But zamieszczono na stronie: swiatfilcu.pl.

Dodano dnia: 13-10-2017


Dodaj opinie


Użytkownik Karol napisał:
Kiedyś onuce były OK, ale teraz wkładki filcowe do butów są także dobre. Ja osobiście stosuję je już od paru lat i nie zawiodłem się ani razu. Żadnych otarć, stopa mniej zmęczona codziennymi spacerami ...
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 5

RAD-BUT BARBARA HINC

WWW: https://swiatfilcu.pl/

Telefon: 517029306

Miejscowość: Kowalewo Pomorskie

Adres: Dworzec Główny 6

Kod pocztowy: 87-410

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

ODEKA SIMP FF

Szczegóły

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Szczegóły

Jash Technologie Sp. z o.o.

Szczegóły

© czarnawolgasopot.pl 2018 | All rights reserved .