Opis

Seks powinien kojarzyć się z przyjemnością, jednak często obawy przed niechcianą ciążą oraz chorobami przenoszonymi drogą płciową skutecznie ją odbierają.  Najlepszą antykoncepcją, która również zabezpiecza przed chorobami, są zdecydowanie prezerwatywy. 

Często osoby, które dopiero zaczynają współżycie, szukają odpowiedzi na pytanie: jakie prezerwatywy wybrać? Mężczyźni, którzy nigdy nie używali kondomów, powinni najpierw nałożyć kilka różnych wielkości na próbę, aby dostosować odpowiedni rozmiar oraz sprawdzić, czy nie są uczuleni na lateks. 

Jeśli chodzi o teksturę oraz dodatkowe substancje, z początku najlepiej jest wybierać prezerwatywy klasyczne i wraz z doświadczeniem próbować nowych modeli. Na stronie intymnosc.pl są dostępne kondomy dodatkowo nawilżane oraz wydłużające stosunek, stworzone specjalnie dla osób, które mają problem z przedwczesnym wytryskiem. 

Dodano dnia: 02-12-2018


Dodaj opinie


Użytkownik Jacek Dudek napisał:
Prezerwatywy trzeba wybrać według długości i objętości członka. to jest chyba podstawa ,a czy mają być prążkowane, smakowe czy jakieś inne to już zależy od upodobań użytkownika oraz jego partnerki.
Data: 2019-03-13 12:47:36
Ocena: 5

GOLDEN TRADE LTD

WWW: https://intymnosc.pl/

Telefon: (22) 304 71 13

Miejscowość: London

Adres: RUCKHOLT ROAD 2A

Kod pocztowy: E1-0 5

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

GutFashion

Szczegóły

Corby Private Medical Centre

Szczegóły

OpiekunkaRadzi.pl

Szczegóły

© czarnawolgasopot.pl 2019 | All rights reserved .