Opis

Czym zajmuje się firma Medicalgorithmics? Dla specjalistów związanych z kardiologią, pacjentów cierpiących na problemy z sercem oraz inwestorów giełdowych ta marka prawdopodobnie jest znana. Mówimy o polskim producencie dostarczającym innowacyjne technologie na tak wymagające rynki jak amerykański, australijski i kilkanaście innych.

Rozwiązania dokładnie przedstawione na stronie medicalgorithmics.pl są już wdrażane i polecane przez ponad 2000 lekarzy-specjalistów kardiologii na całym świecie. W dużym uproszczeniu chodzi o niewielkie urządzenia pomiarowe, które w innowacyjny sposób zbierają i przesyłają aktualne informacje na temat pracy serca pacjenta cierpiącego na arytmię lub inne, podobne problemy z funkcjonowaniem kluczowego, życiodajnego organu.

Firma posiada zakład produkcyjny w Gdańsku oraz biuro projektowo-sprzedażowe w Warszawie. Jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Stanowi interesujące miejsce do rozwoju zawodowego, prowadząc rekrutację w wielu obszarach działalności.

Dodano dnia: 26-01-2019


Dodaj opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Medicalgorithmics S.A.

WWW: https://www.medicalgorithmics.pl/

Telefon: +48 22 825 12 49

Miejscowość: Warszawa

Adres: Al. Jerozolimskie 81

Kod pocztowy: 02-001

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Zugarden – Projektowanie ogrodów

Szczegóły

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Szczegóły

Macromedica Centrum Medyczne

Szczegóły

© czarnawolgasopot.pl 2019 | All rights reserved .