Opis

Konopie siewne to gatunek roślin z rodziny konopiowatych, pochodzących z Azji Środkowej. Najpowszechniej występują na Zakaukaziu i w Afganistanie, a teraz coraz częściej można spotkać ich uprawy także w innych krajach. Wciąż w wielu państwach ich hodowla jest nielegalna, choć naukowcy dostarczają coraz więcej przesłanek, że zakaz ten jest nielogiczny.

Dlaczego? Ponieważ zawarty w nich kannabidiol jest substancją, która skutecznie pomaga w leczeniu różnych, bardzo ciężkich schorzeń, jak nowotwory, padaczka lekooporna czy stwardnienie rozsiane. Dostępny w sklepie online hempcosmetics.pl olejek zawierający kannabidiol ma szereg zalet, nie tylko dla osób chorych, ale też dla tych, którzy szukają sposobu na polepszenie jakości swojego życia. Substancja ta bowiem działa również przeciwgrzybicznie i antybakteryjnie, a także doskonale wpływa na nastrój.

Oprócz tego kannabidiol doskonale nadaje się do różnych kosmetyków. We wspomnianym sklepie internetowym można znaleźć kolekcję kremów, balsamów i szamponów, które doskonale wpływają na skórę (także w przypadku osób cierpiących na AZS).

Dodano dnia: 15-04-2019


Dodaj opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Hemp Cosmetics

WWW: https://hempcosmetics.pl/

Telefon:

Miejscowość: Wągrowiec

Adres: Średnia 59

Kod pocztowy: 62-100

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Przeprowadzki DML Poznań

Szczegóły

Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast

Szczegóły

Hamulcesklep.pl

Szczegóły

© czarnawolgasopot.pl 2019 | All rights reserved .