Opis

Czasami posesje przedzielane są murem czy też podwórko graniczy z garażem bądź innym budynkiem sąsiada. Nie zawsze wygląda to estetycznie, nierzadko mur jest zniszczony czy też po prostu mało atrakcyjny, a przy tym taka granica sprawia, że przestrzeń wydaje się optycznie mniejsza. Może to sprawiać klaustrofobiczne wrażenie, ale nie trzeba się z tym godzić. Wystarczy wejść na stronę vivadom.pl, by sprawdzić, jak zasłonić mur w ogrodzie. Sposobów na to jest wiele, a najlepszym będzie oczywiście wykorzystanie zielonej zasłony w postaci roślin.

Nie tylko doskonale ukryją one mało estetyczną powierzchnię, ale też sprawią, że ogród będzie wydawał się znacznie większy - jego granice nie będą dobrze widoczne. To świetne rozwiązanie także więc w przypadku mniejszych przestrzeni.

Warto też przejrzeć inne dostępne na portalu porady. Są one łatwe do zastosowania i często niezwykle sprytne. Skorzystanie z nich pozwala uatrakcyjnić posesję czy dom bez dużych nakładów pieniężnych i czasu. Każdy też sobie z tym poradzi samodzielnie.

Dodano dnia: 21-03-2020


Dodaj opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

House & Nature Magdalena Ćwikła

WWW: https://vivadom.pl/

Telefon: 785 409 803

Miejscowość: Warszawa

Adres: Przasnyska 24

Kod pocztowy: 01-756

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Szczegóły

Macromedica Centrum Medyczne

Szczegóły

Fresh&Natural

Szczegóły

© czarnawolgasopot.pl 2024 | All rights reserved .