Opis

Dlaczego warto postawić na etykiety oraz wszywki do ubrań pochodzące od producenta Sankra? Ponieważ firma ta na pierwszym miejscu stawia precyzję i jakość wykonywanych emblematów. To, co wyróżnia je spośród innych, komercyjnych oznaczeń to między innymi wysoka odporność na przetarcia, darcie się czy blaknięcie koloru po praniu. Wszystko to dzięki użyciu jedynie sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów do ich produkcji.

Można zamówić zarówno standardowe wszywki do ubrań - opatrzone logiem czy nazwą firmy, jak i bardziej oryginalne oznaczenia, np. z autorską grafiką czy wyróżniającym się tekstem. Mogą być one umieszczane na odzieży przez obszywanie, przyklejanie za pomocą taśmy klejącej, wycinane laserem czy tkane w taśmie atłasowej czy tiulu. Firma dostosuje się do indywidualnych życzeń klienta i rodzaju odzieży. 

Dodano dnia: 26-12-2017


Dodaj opinie


Użytkownik isatat napisał:
Sankra z Łodzi w branży metek odzieżowych nie ma sobie równych! Można liczyć u nich na jakość i precyzję asortymentu. Sądzę, że taka oferta warta jest tego by z niej skorzystać. Ja współpracuję już z nimi od pewnego czasu, a wy też się skusicie?
Data: 2019-06-10 13:53:15
Ocena: 3

SANKRA

WWW: https://www.sankra.com.pl/

Telefon: 42 632 35 58

Miejscowość: Łódź

Adres: Ogrodowa 72

Kod pocztowy: 91-071

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Xfelgi.pl

Szczegóły

wyprawkowy

Szczegóły

Linguemix

Szczegóły

© czarnawolgasopot.pl 2024 | All rights reserved .