Opis

Jak ważną rolę w organizmie ludzkim spełnia witamina C wiedzą nawet dzieci. Do niedawna uważano, że nadmiar tej witaminy szkodzi i może się odkładać w nerkach w postaci kryształków, a później kamieni. Obecnie wiadomo, że organizm ludzki jest tak mądry, że przyswaja taką ilość, jaka jest mu potrzebna, a resztę wydala z moczem. Zapotrzebowanie na tę witaminę jest różne w zależności od sposobu życia, ilości stresów, stanu zdrowia itp. Nie każda witamina dobrze się przyswaja. Jednym z lepszych produktów zawierających ją jest Formeds Witamina C, wyprodukowany z kwasu L-askorbinowego bez jakichkolwiek ulepszaczy, konserwantów czy wypełniaczy. 

Odwiedzając stronę aptekaurtica.pl, można zamówić ten preparat z dostawą do domu i stosować zawsze wtedy, gdy doskwiera złe samopoczucie i wrażenie ogólnego zmęczenia. Witamina C w proszku usprawnia pracę serca, spowalnia starzenie się skóry, przyspiesza metabolizm i walczy z wolnymi rodnikami. 

Dodano dnia: 11-02-2018


Dodaj opinie


Użytkownik lutongi napisał:
Wysoki poziom przyswajalności - tym powinien charakteryzować się preparat z witaminą C. Jej niedobory powinniśmy uzupełniać zwłaszcza zimą, kiedy jest zwiększone ryzyko przeziębienia.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Apteka Urtica

WWW: https://www.aptekaurtica.pl/

Telefon: 571-381-182

Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle

Adres: Królowej Jadwigi 12

Kod pocztowy: 47-232

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

OROME SC

Szczegóły

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Szczegóły

HSI Sp. z o.o.

Szczegóły

© czarnawolgasopot.pl 2024 | All rights reserved .