Opis

Dystrybucja na terenie całej Polski wysokojakościowych, dostępnych w niewygórowanych cenach desek sedesowych to domena dostawcy, który prowadzi sprzedaż online na stronie inter-kol.pl.  Starając się odpowiadać na potrzeby zarówno odbiorców prywatnych, jak i biznesowych, oferuje szeroki wybór modeli, które sprawdzą się w każdej łazience, bez względu na styl, w jakim została ona urządzona czy też metraż.

Pod podanym linkiem kupujący znajdzie nowoczesne i funkcjonalne deski wolnoopadające, idealnie sprawdzające się w domach i w toaletach pracowniczych lub instytucjonalnych. Dostawca zapewnia, że może bezproblemowo wysłać do klienta dowolną ilość sztuk. Jego pracownicy korzystają z doskonale zaopatrzonego magazynu, dzięki czemu mogą nadać kurierowi zarówno jedną deskę, jak i skompletować zamówienie hurtowe.

W sprzedaży dostępne są również akcesoria pomocnicze, pozwalające złożyć i uruchomić spłukiwanie wody w toaletach. Zawory i syfony, podobnie jak pokrywy klozetowe, pochodzą od znanych producentów.

Dodano dnia: 05-08-2022


Dodaj opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Interkol

WWW: https://inter-kol.pl/

Telefon: 509 015 222

Miejscowość: Tychy

Adres: Wałowa 37a

Kod pocztowy: 43-100

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

HS MEDICAL POLAND

Szczegóły

Doma Pak

Szczegóły

P.H. BAU-TEC

Szczegóły

© czarnawolgasopot.pl 2024 | All rights reserved .