Opis

Handel w sieci ma przed sobą znakomite perspektywy i od ładnych kilku lat jest w doskonałym rozkwicie. Coraz więcej firm decyduje się na to, aby sprzedawać swoje towary online, co jest bardzo rozsądnym działaniem i sprzyja optymalizacji kosztów. Agencja Jash.pl to specjaliści w zakresie platformy Prestashop, jaka jest stosowana przez wiele sklepów internetowych. Jej odpowiednia konfiguracja zyskuje przełożenie na efektywność w zakresie sprzedaży, a to jest kluczowe.

Do czynników mających największy wpływ na powodzenie działań na gruncie handlu w sieci, należy konwersja w sklepie internetowym. Im lepszy jej wskaźnik, tym lepsze wyniki biznesowe uzyskuje dany sklep, a to znajduje dalsze przełożenie na sukcesy finansowe. Każdy sprzedawca online chce, aby jego konwersja utrzymywała się na jak najlepszym poziomie. Polecany zespół ekspertów może w tym dopomóc.

Dodano dnia: 19-03-2018


Dodaj opinie


Użytkownik Malwina Sokołowska napisał:
Oj prawda prawda. Im wyższy wskaźnik konwersji sklepu www, tym lepsze wyniki biznesowe uzyskuje dany sklep, a to znajduje dalsze przełożenie na sukcesy finansowe.
Data: 2018-06-01 12:14:50
Ocena: 3

Jash Technologie Sp. z o.o.

WWW: https://jash.pl/

Telefon: 601 696 838

Miejscowość: Łysomice

Adres: Wiśniowa 1

Kod pocztowy: 87-148

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

ODEKA SIMP FF

Szczegóły

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Szczegóły

MyMODULO

Szczegóły

© czarnawolgasopot.pl 2024 | All rights reserved .