Opis

Szukasz profesjonalnej usługi etykietowania towarów w Warszawie? W takim razie powinieneś udać się na ulicę Badylarską 59/61. To właśnie tu swoją siedzibę ma firma Emilia. Przedsiębiorstwo działa na rynku od kilkudziesięciu lat. Mimo tak długiego „stażu” nie ustaje w wysiłkach, by dalej się rozwijać, poszerzać kompetencje i zakres świadczonych usług.

W jego ofercie znajdziemy więc nie tylko znakowanie produktów, ale również między innymi: magazynowanie artykułów, tworzenie zestawów promocyjnych, obsługę sklepów internetowych, etc.  Wymienionym wyżej  „czynnościom” przyświeca jeden cel – zwiększyć efektywność Twojego biznesu i sprawić, by rozwinął skrzydła. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? W takim razie wejdź na stronę: emiliaservice.pl.  Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje. Do dzieła!

Dodano dnia: 17-06-2018


Dodaj opinie


Użytkownik sunnet napisał:
Jedno trzeba przyznać, że usługi tej firmy są w pełni profesjonalne - zarówno etykietowanie towarów, konfekcjonowanie oraz magazynowanie się tym cechują. Jesteśmy zachwyceni z tego, że to z firmą EMILIA nawiązaliśmy współpracę.
Data: 2019-12-12 11:10:17
Ocena: 5

F.U.H. EMILIA

WWW: http://emiliaservice.pl

Telefon: +48 22 723 01 91

Miejscowość: Warszawa

Adres: Badylarska 59

Kod pocztowy: 02-236

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Szczegóły

Macromedica Centrum Medyczne

Szczegóły

Fresh&Natural

Szczegóły

© czarnawolgasopot.pl 2024 | All rights reserved .