Opis

Sprawdź już dziś kosmetyki naturalne w sklepie online, które mają cudowne działanie relaksacyjne, odżywcze, nawilżające i odprężające. Fresh&Natural jest warszawskim producentem kosmetyków o składzie wyłączenie naturalnym. Cały skład każdego z produktów można zobaczyć przy opisie artykułu. Lista użytych produktów jest krótka, co potwierdza ich naturalne pochodzenie.

Asortyment producenta 100% naturalnych kosmetyków jest polecany również wegetarianom— produkty nie są testowe na zwierzętach. Zespół specjalistów dba o linie kosmetyków na każdym etapie, sprawdzając ich konsystencję, aplikacje na skórę, jak i wiele innych elementów, które świadczą o najwyższej jakości. Stwórz sobie własne SPA bez konieczności wydawania kilkuset złotych na dzień odnowy. Fresh&Natural zapewnia o niskich cenach przy dużej wydajności kosmetyków.

Dodano dnia: 21-10-2017


Dodaj opinie


Użytkownik soori napisał:
Jak dla mnie takie naturalne kosmetyki to strzał w dziesiątkę. Nie dość, że znakomicie działają, to jeszcze nie zawierają niechcianych składników - tzw. chemii. Jeśli do tego jeszcze nie są one testowane na zwierzętach to nie mam już żadnego "ale".
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Fresh&Natural

WWW: http://freshandnatural.pl/

Telefon: +48 577 522 954

Miejscowość: Warszawa

Adres: Kajki 74

Kod pocztowy: 04-621

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Szczegóły

Macromedica Centrum Medyczne

Szczegóły

SAP Katarzyna Bartosik-Wójcik

Szczegóły

© czarnawolgasopot.pl 2024 | All rights reserved .